Dla dzieci

Szanowni Państwo,

w bliskim sąsiedztwie hotelu znajdziecie Państwo kilka miejsc przyjaznych dzieciom, gdzie rodzinnie można spędzić wspólnie czas.

PLAC ZABAW

Naszych najmłodszych Gości zapraszamy na Plac Zabaw, który znajduje się naprzeciwko naszego hotelu. Zachęcamy również na spacery wokół Stawów Trzebnickich oraz do Lasu Bukowego.

 

TRZEBNICKI PARK WODNY "ZDRÓJ"

Polecamy Trzebnicki Park Wodny „Zdrój” z krytą i odkrytą pływalnią, gdzie na jego terenie znajdą Państwo m. in. brodzik dla dzieci, zjeżdżalnie, rwącą rzekę z grotą sztucznej fali, wir wodny, boisko do siatkówki i plac zabaw.

 

PARK SOLIDARNOŚCI

Najczęściej odwiedzanym przez rodziny z dziećmi w naszej Trzebnicy jest Park Solidarności i zlokalizowany tam plac zabaw wraz z siłownią, skate parkiem, boiskiem do siatkówki, miejscem do gry w bulle i szachy.

Mapa Park Solidarności

 

KOCIA ŚCIEŻKA

Kocia ścieżka po naszym mieście to zabawa skierowana do dużych i małych. Po znanych i nieznanych miejscach oprowadza wszystkich Super Kot. Uczestnicy na ścieżce napotkają rzeźby kotków i odszukają specjalne ślady w różnych ciekawych miejscach i zakątkach. A sam udział rodziców, dziadków to dodatkowo poświęcony czas dzieciom w zabieganych czasach.

Zabawa polega na odnalezieniu ukrytych 30 śladów kocich łap. Tyle również odcisków łapek jest na ulotce promującej ścieżkę, do odznaczenia przez dzieci i młodzież.

Głównym celem utworzenia ścieżki i stworzenia zabawy miejskiej było pobudzenie lokalnej społeczności w tym najmłodszych mieszkańców, we włączanie się w spotkania z nową maskotką miasta i jednocześnie utożsamianie z bohaterem miasta – Super Kotem. Chcemy, aby ta ścieżka była żywa, uczyła, bawiła i rozwijała wyobraźnię.

Ulotka jest dostępna w recepcji Hotelu Trzebnica, jak również w Punkcie Informacji Turystycznej w Trzebnicy.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij