Konferencje

Do Państwa dyspozycji oddajemy 2 sale konferencyjne z możliwością łączenia o całkowitej powierzchni 96 m2. Obie usytuowane na 1 piętrze, z przepięknym widokiem na sąsiadujące z hotelem stawy i Las Bukowy, dają wrażenie pracy wśród natury.

Dla pełnego komfortu Państwa zajęć sale wyposażyliśmy w najnowocześniejsze rozwiązania audio-wizualne i informatyczne, w tym bezprzewodowy, bezpieczny internet, projektor multimedialny i nagłośnienie.

Większym grupom proponujemy możliwość zorganizowania spotkania w wielofunkcyjnej Sali Bankietowej o powierzchni 390 m2, a także w wielofunkcyjnej Sali Kryształowej o powierzchni 200 m2, a na kameralne spotkania Zarządów czy rozmowy kwalifikacyjne polecamy nasz Apartament.

Zapytania prosimy kierować na adres: sprzedaz@hoteltrzebnica.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą konferencyjną

W przypadku rezerwacji pobytów korporacyjnych i konferencyjnych hotel zastrzega sobie prawo do zmiany warunków cenowych względem cen prezentowanych na stronie internetowej hotelu

Galeria zdjęć

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij